Property 64003 photo 1
Property 64003 photo 2
Property 64003 photo 3
Property 64003 photo 4
Property 64003 photo 5
Property 64003 photo 6

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 1,2
  • დაშორება ზღვიდან: 23000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 17 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 173 კვ.მ. in Thessaloniki.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: ნაგებობა, ჭა, გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 207 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
180 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6050
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
180 000 € 150 000 € 1048 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7847
  • ფართი 143 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
185 000 € 1241 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7856
  • ფართი 149 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
220 000 € 550 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8212
  • ფართი 400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11000 m
იყიდება
205 000 € 836 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10549
  • ფართი 245 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
200 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20433
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 18000 m
იყიდება
160 000 € 268 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23750
  • ფართი 596 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9800 m
იყიდება
180 000 € 125 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32732
  • ფართი 1434 m²
  • მანძილი ზღვიდან 11700 m
იყიდება
140 000 € 673 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35693
  • ფართი 208 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 35985
  • ფართი 1266 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m

სიახლეების დაგზავნა