იყიდება - სასტუმრო 1375 m² ოლიმპიურ რივიერაზე

საბერძნეთი მაკედონია პიერიას პრეფექტურა
275 000 € 230 000 €
167 €/m²
Property 7090 photo 1
Property 7090 photo 2

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 8
  • დაშორება ზღვიდან: 7000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 47 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1375 კვ.მ. on the Olympic Coast. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 1100 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
300 000 € 214 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10510
  • ფართი 1398 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
250 000 € 170 000 € 546 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18886
  • ფართი 311 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
270 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19902
  • ფართი 7497 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
340 000 € 261 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21581
  • ფართი 1300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
350 000 € 311 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21582
  • ფართი 1123 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
240 000 € 20 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22520
  • ფართი 12000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
280 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24781
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m
იყიდება
360 000 € 800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29180
  • ფართი 450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 40 m
იყიდება
300 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32013
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
340 000 € 73 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32786
  • ფართი 4600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m

სიახლეების დაგზავნა