იყიდება - სასტუმრო 1428 m² ოლიმპიურ რივიერაზე

საბერძნეთი მაკედონია პიერიას პრეფექტურა
315 000 €
220 €/m²
Property 6633 photo 1
Property 6633 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 7000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 47 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1428 კვ.მ. on the Olympic Coast. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
400 000 € 99 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9805
  • ფართი 4008 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m
იყიდება
400 000 € 333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9806
  • ფართი 1200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
380 000 € 521 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9827
  • ფართი 728 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
400 000 € 331 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9829
  • ფართი 1208 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
300 000 € 214 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10510
  • ფართი 1398 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m
იყიდება
270 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19902
  • ფართი 7497 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
340 000 € 261 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21581
  • ფართი 1300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
350 000 € 311 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21582
  • ფართი 1123 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m
იყიდება
280 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24781
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m
იყიდება
360 000 € 800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29180
  • ფართი 450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 40 m

სიახლეების დაგზავნა