1 250 000 €
405 €/m²
Property 66154 photo 1
Property 66154 photo 2
Property 66154 photo 3
Property 66154 photo 4
Property 66154 photo 5

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,8

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 3080 კვ.მ. in the suburbs of Thessaloniki.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: ნაგებობა, გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 300 000 € 216 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20480
  • ფართი 6000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 22203
  • ფართი 2474 m²
  • მანძილი ზღვიდან 177 m
იყიდება
1 650 000 € 110 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22864
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
1 200 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31700
  • ფართი 16000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3400 m
იყიდება
1 500 000 € 214 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38153
  • ფართი 7000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
1 300 000 € 108 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47476
  • ფართი 12000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
1 050 000 € 477 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52922
  • ფართი 2200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
1 500 000 € 312 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56232
  • ფართი 4800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
1 500 000 € 272 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56398
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 70 m
იყიდება
1 300 000 € 702 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58311
  • ფართი 1850 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m

სიახლეების დაგზავნა