1 200 000 €
171 €/m²
Property 63661 photo 1
Property 63661 photo 2
Property 63661 photo 3
Property 63661 photo 4
Property 63661 photo 5
Property 63661 photo 6
Property 63661 photo 7
Property 63661 photo 8
Property 63661 photo 9
Property 63661 photo 10
Property 63661 photo 11
Property 63661 photo 12
Property 63661 photo 13
Property 63661 photo 14
Property 63661 photo 15
Property 63661 photo 16

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 300 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 10 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 7000 კვ.მ. in the suburbs of Thessaloniki. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

For sale: Amphitheatrical plot of 7,000 sq.m. below Panorama, Thessaloniki, offering panoramic, unobstructed views of the Thermaic Gulf. Located in a peaceful and privileged area, with building rights. Ideal for residential or holiday development.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 100 000 € 366 €/m²
  • ობიექტის კოდი 2707
  • ფართი 3000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
1 400 000 € 166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8337
  • ფართი 8400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
1 280 000 € 352 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8840
  • ფართი 3634 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
1 200 000 € 700 000 € 105 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11271
  • ფართი 6660 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
1 100 000 € 94 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13510
  • ფართი 11600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
1 300 000 € 216 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20480
  • ფართი 6000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 22203
  • ფართი 2474 m²
  • მანძილი ზღვიდან 177 m
იყიდება
1 650 000 € 110 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22864
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
1 200 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31700
  • ფართი 16000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3400 m
იყიდება
1 100 000 € 244 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62129
  • ფართი 4500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m

სიახლეების დაგზავნა