Property 66133 photo 1
Property 66133 photo 2
Property 66133 photo 3
Property 66133 photo 4
Property 66133 photo 5
Property 66133 photo 6
Property 66133 photo 7
Property 66133 photo 8
Property 66133 photo 9
Property 66133 photo 10
Property 66133 photo 11
Property 66133 photo 12
Property 66133 photo 13
Property 66133 photo 14
Property 66133 photo 15
Property 66133 photo 16
Property 66133 photo 17

Details

  • აშენების წელი: 1985
  • რემონტის წელი: 2020
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 35000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 55 km

აღწერა

იყიდება 1-სართულიანი კოტეჯი ფართით 110 კვ.მ in Thessaloniki. სახლი 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია.გასაყიდ ობიექტს აქვს ბაღი სახურავზე. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
150 000 € 135 000 € 2700 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8521
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 3
იყიდება
180 000 € 160 000 € 1230 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29227
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 3
იყიდება
132 000 € 2030 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62776
  • ფართი 65 m²
  • Rooms 3
იყიდება
155 000 € 2066 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65171
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3
იყიდება
185 000 € 1480 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65679
  • ფართი 125 m²
  • Rooms 4
იყიდება
125 000 € 1136 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66133
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა