Property 66140 photo 1
Property 66140 photo 2
Property 66140 photo 3
Property 66140 photo 4
Property 66140 photo 5
Property 66140 photo 6
Property 66140 photo 7

Details

  • აშენების წელი: 1970
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • მდგომარეობა: Old building
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 12 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • Access

აღწერა

იყიდება 1-სართულიანი კოტეჯი ფართით 70 კვ.მ in Thessaloniki. სახლი 2 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის გათბობა. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
255 000 € 3187 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62119
  • ფართი 80 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1850 m
იყიდება
132 000 € 2030 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62776
  • ფართი 65 m²
  • Rooms 3
იყიდება
300 000 € 967 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63101
  • ფართი 310 m²
  • Rooms 4
იყიდება
82 000 € 1051 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64819
  • ფართი 78 m²
  • Rooms 3
იყიდება
155 000 € 2066 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65171
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3
იყიდება
450 000 € 2250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65612
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 6
იყიდება
185 000 € 1480 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65679
  • ფართი 125 m²
  • Rooms 4
იყიდება
55 000 € 1222 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65694
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა