Property 66113 photo 1
Property 66113 photo 2
Property 66113 photo 3
Property 66113 photo 4
Property 66113 photo 5
Property 66113 photo 6
Property 66113 photo 7
Property 66113 photo 8
Property 66113 photo 9
Property 66113 photo 10

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 1974
  • რემონტის წელი: 2020
  • ოთახების რაოდენობა: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 1700 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 16 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • Access
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 36 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
95 000 € 2317 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63986
  • ფართი 41 m²
  • Rooms 2
იყიდება
78 000 € 2108 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64151
  • ფართი 37 m²
  • Rooms 2
იყიდება
68 000 € 2266 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64155
  • ფართი 30 m²
  • Rooms 2
იყიდება
75 000 € 2272 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64282
  • ფართი 33 m²
  • Rooms 2
იყიდება
65 000 € 2166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64439
  • ფართი 30 m²
  • Rooms 2
იყიდება
76 000 € 2171 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64440
  • ფართი 35 m²
  • Rooms 1
იყიდება
87 000 € 2175 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64441
  • ფართი 40 m²
  • Rooms 2
იყიდება
87 000 € 1581 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64442
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 3
იყიდება
90 000 € 85 000 € 1133 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64456
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3
იყიდება
100 000 € 96 000 € 2042 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64500
  • ფართი 47 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა