Property 65824 photo 1
Property 65824 photo 2
Property 65824 photo 3
Property 65824 photo 4
Property 65824 photo 5
Property 65824 photo 6
Property 65824 photo 7
Property 65824 photo 8
Property 65824 photo 9
Property 65824 photo 10
Property 65824 photo 11
Property 65824 photo 12
Property 65824 photo 13
Property 65824 photo 14
Property 65824 photo 15
Property 65824 photo 16

Details

  • სართულების რაოდენობა: 7
  • აშენების წელი: 1956
  • რემონტის წელი: 2026
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 1400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • Access for people with special needs
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 44 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
120 000 € 1500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56682
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 4
იყიდება
115 000 € 1982 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57466
  • ფართი 58 m²
  • Rooms 3
იყიდება
170 000 € 1954 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57647
  • ფართი 87 m²
  • Rooms 3
იყიდება
180 000 € 2068 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57687
  • ფართი 87 m²
  • Rooms 3
გირჩევთ იყიდება
120 000 € 1500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58260
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
180 000 € 2368 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58535
  • ფართი 76 m²
  • Rooms 3
იყიდება
110 000 € 2558 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58549
  • ფართი 43 m²
  • Rooms 2
იყიდება
135 000 € 2812 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59129
  • ფართი 48 m²
  • Rooms 2
იყიდება
120 000 € 1578 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59195
  • ფართი 76 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა