Property 65822 photo 1
Property 65822 photo 2
Property 65822 photo 3
Property 65822 photo 4
Property 65822 photo 5
Property 65822 photo 6
Property 65822 photo 7
Property 65822 photo 8
Property 65822 photo 9
Property 65822 photo 10
Property 65822 photo 11
Property 65822 photo 12
Property 65822 photo 13
Property 65822 photo 14
Property 65822 photo 15

Details

  • სართულების რაოდენობა: 7
  • აშენების წელი: 1956
  • რემონტის წელი: 2026
  • ოთახების რაოდენობა: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 1400 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 15 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • Access for people with special needs
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 20 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
166 000 € 2813 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64274
  • ფართი 59 m²
  • Rooms 2
იყიდება
166 000 € 3074 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64276
  • ფართი 54 m²
  • Rooms 2
იყიდება
144 000 € 2322 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64420
  • ფართი 62 m²
  • Rooms 2
იყიდება
139 000 € 1805 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64425
  • ფართი 77 m²
  • Rooms 3
იყიდება
167 000 € 3211 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64468
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 2
იყიდება
170 000 € 2881 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64470
  • ფართი 59 m²
  • Rooms 2
იყიდება
170 000 € 3148 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64472
  • ფართი 54 m²
  • Rooms 2
იყიდება
100 000 € 96 000 € 2042 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64500
  • ფართი 47 m²
  • Rooms 2
იყიდება
100 000 € 1492 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64511
  • ფართი 67 m²
  • Rooms 3
იყიდება
143 000 € 4766 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64534
  • ფართი 30 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა