Property 65779 photo 1
Property 65779 photo 2
Property 65779 photo 3

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 1980
  • რემონტის წელი: 2026
  • ოთახების რაოდენობა: 1
  • Bathrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 3500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 12 km

სერვისი

  • ლიფტი
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 25 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის კონდიციონერი, ლიფტი, გათბობა. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი.

Four studio apartments are for sale, each with a gross area of 25 sq.m., including two front and two back apartments.

The price for the two front units is €97,000 each, while the two back units are priced at €87,000 each.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
130 000 € 122 000 € 3696 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62879
  • ფართი 33 m²
  • Rooms 2
იყიდება
123 000 € 4555 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62931
  • ფართი 27 m²
  • Rooms 1
იყიდება
128 000 € 3764 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63102
  • ფართი 34 m²
  • Rooms 2
იყიდება
130 000 € 2166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63488
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 2
იყიდება
123 000 € 3153 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63548
  • ფართი 39 m²
  • Rooms 2
იყიდება
130 000 € 125 000 € 8333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64019
  • ფართი 15 m²
  • Rooms 1
იყიდება
129 000 € 3685 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64554
  • ფართი 35 m²
  • Rooms 2
იყიდება
128 000 € 2560 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64929
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 3
იყიდება
125 000 € 1785 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64966
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა