იყიდება - თაუნჰაუსი 110 m² პელოპონესზე

საბერძნეთი პელოპონისოსი კორინთია ველო კოკონი
260 000 €
2364 €/m²
Property 65691 photo 1
Property 65691 photo 2
Property 65691 photo 3
Property 65691 photo 4
Property 65691 photo 5
Property 65691 photo 6
Property 65691 photo 7
Property 65691 photo 8
Property 65691 photo 9
Property 65691 photo 10

Details

  • აშენების წელი: 2026
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • გათბობით: გათბობის ტუმბო
  • Energy Class:
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 600 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 130 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა
  • დასასვენებელი სახლი

აღწერა

იყიდება თაუნჰაუსი ფართით 110 კვ.მ in Peloponnese. თაუნჰაუსი მდებარეობს 2 დონეებზე. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, სასადილო ოთახი, ერთი სააბაზანო ოთახით. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სააბაზანო ოთახით. თაუნჰაუსი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, გათბობა, სათავსო. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

---------------------------------------------------------

In a prime location in Kokkoni, Corinthia, just 600 m from the sea, three identical newly built maisonettes are available for sale, fully completed and ready for delivery, each with a total surface of 110 sq.m., situated on a 700 sq.m. plot. These modern residences combine comfort, energy efficiency, and functional design, making them ideal for both permanent living and holiday use.

Each maisonette is developed over two levels with well-designed interior and exterior spaces.