Property 64272 photo 1
Property 64272 photo 2
Property 64272 photo 3

Details

  • სართულების რაოდენობა: 8
  • აშენების წელი: 2027
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • Access
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 52 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის ლიფტი, გათბობა. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
170 000 € 2833 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65936
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 2
იყიდება
168 000 € 1846 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65967
  • ფართი 91 m²
  • Rooms 3
იყიდება
175 000 € 2916 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65986
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 2
გირჩევთ იყიდება
140 000 € 1627 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65998
  • ფართი 86 m²
  • Rooms 3
გირჩევთ იყიდება
145 000 € 2900 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66005
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 2
იყიდება
175 000 € 4166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66030
  • ფართი 42 m²
  • Rooms 2
იყიდება
178 000 € 4450 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66033
  • ფართი 40 m²
  • Rooms 2
გირჩევთ იყიდება
150 000 € 3000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66055
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 3
გირჩევთ იყიდება
155 000 € 3100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66057
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 3
გირჩევთ იყიდება
158 000 € 3160 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66058
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა