Property 65510 photo 1
Property 65510 photo 2
Property 65510 photo 3
Property 65510 photo 4
Property 65510 photo 5
Property 65510 photo 6
Property 65510 photo 7
Property 65510 photo 8
Property 65510 photo 9
Property 65510 photo 10
Property 65510 photo 11
Property 65510 photo 12
Property 65510 photo 13
Property 65510 photo 14
Property 65510 photo 15
Property 65510 photo 16
Property 65510 photo 17

Details

  • აშენების წელი: 1980
  • რემონტის წელი: 2013
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 18 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • სათავსო
  • Access
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 100 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, კონდიციონერი, ტენტი, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
185 000 € 2202 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64447
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 3
იყიდება
167 000 € 3211 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64468
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 2
იყიდება
210 000 € 3333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64469
  • ფართი 63 m²
  • Rooms 2
იყიდება
170 000 € 2881 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64470
  • ფართი 59 m²
  • Rooms 2
იყიდება
200 000 € 3448 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64471
  • ფართი 58 m²
  • Rooms 2
იყიდება
170 000 € 3148 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64472
  • ფართი 54 m²
  • Rooms 2
იყიდება
143 000 € 4766 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64534
  • ფართი 30 m²
  • Rooms 2
იყიდება
129 000 € 3685 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64554
  • ფართი 35 m²
  • Rooms 2
იყიდება
230 000 € 3432 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64594
  • ფართი 67 m²
  • Rooms 2
იყიდება
138 000 € 3631 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64629
  • ფართი 38 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა