Property 65467 photo 1
Property 65467 photo 2
Property 65467 photo 3
Property 65467 photo 4
Property 65467 photo 5
Property 65467 photo 6
Property 65467 photo 7
Property 65467 photo 8
Property 65467 photo 9
Property 65467 photo 10
Property 65467 photo 11
Property 65467 photo 12
Property 65467 photo 13
Property 65467 photo 14
Property 65467 photo 15
Property 65467 photo 16
Property 65467 photo 17
Property 65467 photo 18
Property 65467 photo 19
Property 65467 photo 20

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2800 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 6 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 6 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 7754 კვ.მ. on the island of Corfu.

For sale, a plot of 7754 sq.m located in the area of Evropouli, Corfu Island

The plot has a building permit for 4 maisonettes

166 sq.m

168 sq.m

168 sq.m

166 sq.m

*Bank Property

*Documents pending (building permits and topographic plans).

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
95 000 € 18 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57684
  • ფართი 5002 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9800 m
იყიდება
100 000 € 11 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57706
  • ფართი 8781 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
100 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58099
  • ფართი 1880 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
100 000 € 58 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58138
  • ფართი 1700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
75 000 € 52 000 € 29 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59230
  • ფართი 1757 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
100 000 € 40 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60025
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
90 000 € 85 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60214
  • ფართი 1047 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
85 000 € 21 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60321
  • ფართი 4028 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
70 000 € 17 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60604
  • ფართი 4030 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2400 m
იყიდება
90 000 € 459 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61050
  • ფართი 196 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4400 m

სიახლეების დაგზავნა