იყიდება - სასტუმრო 154 m² სიტონიაზე ( ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი პოლიგიროსი გერაკინი
45 000 €
292 €/m²
Property 64780 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 750 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 65 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 154 კვ.მ. in Sithonia, Chalkidiki.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 60 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
55 000 € 166 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7282
  • ფართი 330 m²
  • მანძილი ზღვიდან 235 m
იყიდება
60 000 € 17 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9548
  • ფართი 3500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
50 000 € 68 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10517
  • ფართი 726 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
40 000 € 8 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10518
  • ფართი 4523 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
50 000 € 104 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10921
  • ფართი 480 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
46 000 € 20 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10924
  • ფართი 2200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
65 000 € 43 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11345
  • ფართი 1500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m
იყიდება
60 000 € 120 €/m²
  • ობიექტის კოდი 15207
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
60 000 € 120 €/m²
  • ობიექტის კოდი 15210
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
53 000 € 88 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20256
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m

სიახლეების დაგზავნა