იყიდება - სასტუმრო 330 m² სიტონიაზე ( ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი პოლიგიროსი გერაკინი
55 000 €
166 €/m²
Property 7282 photo 1
Property 7282 photo 2
Property 7282 photo 3
Property 7282 photo 4
Property 7282 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 235 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 68 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 330 კვ.მ. in Sithonia, Chalkidiki. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
50 000 € 68 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10517
  • ფართი 726 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
50 000 € 104 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10921
  • ფართი 480 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
53 000 € 88 €/m²
  • ობიექტის კოდი 20256
  • ფართი 600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
50 000 € 45 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38777
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
50 000 € 18 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45439
  • ფართი 2700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
45 000 € 60 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45583
  • ფართი 750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4700 m
იყიდება
53 000 € 104 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47598
  • ფართი 505 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
45 000 € 90 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57275
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
50 000 € 100 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60541
  • ფართი 500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
45 000 € 292 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64780
  • ფართი 154 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m

სიახლეების დაგზავნა