Property 64755 photo 1
Property 64755 photo 2

Details

  • სართულების რაოდენობა: 8
  • აშენების წელი: 2027
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • Access
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 59 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს მეხუთე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის ლიფტი, გათბობა. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
180 000 € 2400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64237
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3
იყიდება
200 000 € 3174 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64262
  • ფართი 63 m²
  • Rooms 2
იყიდება
185 000 € 3135 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64263
  • ფართი 59 m²
  • Rooms 2
იყიდება
193 000 € 3327 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64264
  • ფართი 58 m²
  • Rooms 2
იყიდება
165 000 € 3055 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64267
  • ფართი 54 m²
  • Rooms 2
იყიდება
165 000 € 3173 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64272
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 2
იყიდება
200 000 € 3174 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64273
  • ფართი 63 m²
  • Rooms 2
იყიდება
166 000 € 2813 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64274
  • ფართი 59 m²
  • Rooms 2
იყიდება
195 000 € 3362 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64275
  • ფართი 58 m²
  • Rooms 2
იყიდება
166 000 € 3074 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64276
  • ფართი 54 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა