70 000 €
660 €/m²
Property 64724 photo 1
Property 64724 photo 2
Property 64724 photo 3
Property 64724 photo 4
Property 64724 photo 5
Property 64724 photo 6
Property 64724 photo 7
Property 64724 photo 8
Property 64724 photo 9
Property 64724 photo 10
Property 64724 photo 11
Property 64724 photo 12
Property 64724 photo 13
Property 64724 photo 14
Property 64724 photo 15
Property 64724 photo 16
Property 64724 photo 17
Property 64724 photo 18
Property 64724 photo 19
Property 64724 photo 20
Property 64724 photo 21
Property 64724 photo 22
Property 64724 photo 23

Details

  • აშენების წელი: 1968
  • რემონტის წელი: 2025
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 7000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 80 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • სათავსო
  • Access
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი კოტეჯი ფართით 106 კვ.მ on the Olympic Coast. სარდაფი შედგება 2 საკუჭნაო. ნახევრად სარდაფი შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ტენტი, სათავსო. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
76 000 € 760 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12074
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
70 000 € 388 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21560
  • ფართი 180 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
95 000 € 1266 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25927
  • ფართი 75 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m

სიახლეების დაგზავნა