Property 64718 photo 1
Property 64718 photo 2
Property 64718 photo 3
Property 64718 photo 4
Property 64718 photo 5
Property 64718 photo 6
Property 64718 photo 7
Property 64718 photo 8
Property 64718 photo 9
Property 64718 photo 10
Property 64718 photo 11
Property 64718 photo 12
Property 64718 photo 13
Property 64718 photo 14
Property 64718 photo 15
Property 64718 photo 16
Property 64718 photo 17
Property 64718 photo 18
Property 64718 photo 19
Property 64718 photo 20
Property 64718 photo 21
Property 64718 photo 22
Property 64718 photo 23
Property 64718 photo 24
Property 64718 photo 25
Property 64718 photo 26
Property 64718 photo 27
Property 64718 photo 28
Property 64718 photo 29
Property 64718 photo 30
Property 64718 photo 31
Property 64718 photo 32
Property 64718 photo 33
Property 64718 photo 34
Property 64718 photo 35
Property 64718 photo 36
Property 64718 photo 37
Property 64718 photo 38
Property 64718 photo 39
Property 64718 photo 40
Property 64718 photo 41
Property 64718 photo 42

Details

  • აშენების წელი: 2007
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 3600 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 5 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება თაუნჰაუსი ფართით 146 კვ.მ on the island of Corfu. თაუნჰაუსი მდებარეობს 2 დონეებზე. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. Entresol შედგება 3 საძინებელი ოთახები, ერთი სამზარეულო ოთახით. თაუნჰაუსი აქვს ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, გათბობა, სათავსო. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი.

The property is located in the Viros area.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
435 000 € 3107 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9538
  • ფართი 140 m²
  • Rooms 4
იყიდება
410 000 € 5694 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38211
  • ფართი 72 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
450 000 € 2432 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40037
  • ფართი 185 m²
  • Rooms 4
იყიდება
400 000 € 2285 €/m²
  • ობიექტის კოდი 52673
  • ფართი 175 m²
  • Rooms 8
იყიდება
400 000 € 2739 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64718
  • ფართი 146 m²
  • Rooms 4
იყიდება
370 000 € 3700 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65395
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 4
იყიდება
435 000 € 3625 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66006
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა