იყიდება - სასტუმრო 900 m² ოლიმპიურ რივიერაზე

საბერძნეთი მაკედონია პიერიას პრეფექტურა კატერინი
180 000 €
200 €/m²
Property 6455 photo 1
Property 6455 photo 2

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 8
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 42 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 900 კვ.მ. on the Olympic Coast. აშენების პერსპექტივით 720 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
145 000 € 210 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7537
  • ფართი 688 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
220 000 € 55 €/m²
  • ობიექტის კოდი 7951
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
200 000 € 30 €/m²
  • ობიექტის კოდი 9367
  • ფართი 6500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
250 000 € 62 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10292
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
200 000 € 338 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10607
  • ფართი 590 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
180 000 € 120 000 € 19 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10702
  • ფართი 6100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
180 000 € 135 000 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11573
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
195 000 € 100 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12546
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 31000 m
იყიდება
150 000 € 214 €/m²
  • ობიექტის კოდი 12667
  • ფართი 700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
180 000 € 150 000 € 67 €/m²
  • ობიექტის კოდი 13597
  • ფართი 2225 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m

სიახლეების დაგზავნა