250 000 €
18 €/m²
Property 63974 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 100 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 13750 კვ.მ. on the Olympic Coast.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 500 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
280 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24781
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m
იყიდება
360 000 € 800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 29180
  • ფართი 450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 40 m
იყიდება
220 000 € 505 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30956
  • ფართი 435 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7500 m
იყიდება
215 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32012
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
300 000 € 75 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32013
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
340 000 € 73 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32786
  • ფართი 4600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 600 m
იყიდება
250 000 € 250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33151
  • ფართი 1000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
240 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35484
  • ფართი 6500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
350 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 36680
  • ფართი 6890 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30000 m
იყიდება
350 000 € 190 000 € 313 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40014
  • ფართი 607 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m

სიახლეების დაგზავნა