1 500 000 € 1 200 000 €
5479 €/m²
Property 6428 photo 1
Property 6428 photo 2
Property 6428 photo 3
Property 6428 photo 4
Property 6428 photo 5
Property 6428 photo 6
Property 6428 photo 7
Property 6428 photo 8
Property 6428 photo 9
Property 6428 photo 10
Property 6428 photo 11
Property 6428 photo 12
Property 6428 photo 13
Property 6428 photo 14
Property 6428 photo 15
Property 6428 photo 16
Property 6428 photo 17
Property 6428 photo 18

Details

  • აშენების წელი: 2007
  • ოთახების რაოდენობა: 5
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 10 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 14 km

სერვისი

  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ავტოფარეხი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 219 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 4 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : ავტოფარეხი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

For sale  an apartment in the elite area of Voula with a magnificent sea view.

There is an exit to a veranda with an area of 90m2. The residential complex has a communal pool and gym.

The apartment is located just 10 meters from the sea where one of the famous beaches of the Athenian Riviera is located. There are many cafes, taverns and bars near the beach. The beach is fully organized with umbrellas, awnings and sun loungers. There is also a sports center with training courses for all ages, as well as volleyball and tennis courts.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 600 000 € 9411 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49916
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 100 000 € 2560 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50571
  • ფართი 820 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m
იყიდება
1 280 000 € 10078 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56256
  • ფართი 127 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 350 000 € 7258 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56963
  • ფართი 186 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 800 000 € 12000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57079
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 4
იყიდება
2 000 000 € 11428 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57081
  • ფართი 175 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 295 000 € 9452 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58377
  • ფართი 137 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 355 000 € 11782 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58416
  • ფართი 115 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 300 000 € 1 150 000 € 8518 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62307
  • ფართი 135 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 600 000 € 11851 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62309
  • ფართი 135 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა