1 300 000 € 1 150 000 €
8519 €/m²
Property 62307 photo 1
Property 62307 photo 2
Property 62307 photo 3
Property 62307 photo 4
Property 62307 photo 5
Property 62307 photo 6
Property 62307 photo 7

Details

  • აშენების წელი: 2005
  • რემონტის წელი: 2025
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • გათბობით: გათბობის ტუმბო
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Energy Class:
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • დაშორება ზღვიდან: 1200 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 25 km

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 135 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეოთხე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, 2 ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი. მესაკუთრის განკარგულებაშია ტერიტორიაზე არსებული საერთო აუზი.

The apartment is located in the center of Voula.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 575 000 € 6847 €/m²
  • ობიექტის კოდი 3291
  • ფართი 230 m²
  • მანძილი ზღვიდან 900 m
იყიდება
1 500 000 € 1 200 000 € 5479 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6428
  • ფართი 219 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 600 000 € 7619 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8165
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 600 000 € 9411 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49916
  • ფართი 170 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 280 000 € 10078 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56256
  • ფართი 127 m²
  • Rooms 3
იყიდება
1 350 000 € 7258 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56963
  • ფართი 186 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 800 000 € 12000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57079
  • ფართი 150 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 295 000 € 9452 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58377
  • ფართი 137 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 355 000 € 11782 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58416
  • ფართი 115 m²
  • Rooms 4
იყიდება
1 300 000 € 1 150 000 € 8518 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62307
  • ფართი 135 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა