Property 64262 photo 1
Property 64262 photo 2
Property 64262 photo 3

Details

  • სართულების რაოდენობა: 8
  • აშენების წელი: 2027
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • Access
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 63 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის ლიფტი, გათბობა. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
185 000 € 3189 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59881
  • ფართი 58 m²
  • Rooms 2
იყიდება
185 000 € 3189 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59884
  • ფართი 58 m²
  • Rooms 2
იყიდება
182 000 € 1895 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59890
  • ფართი 96 m²
  • Rooms 4
იყიდება
299 000 € 2300 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59899
  • ფართი 130 m²
  • Rooms 4
იყიდება
215 000 € 2945 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60056
  • ფართი 73 m²
  • Rooms 3
იყიდება
250 000 € 1724 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60737
  • ფართი 145 m²
  • Rooms 4
იყიდება
260 000 € 247 000 € 2839 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60749
  • ფართი 87 m²
  • Rooms 3
იყიდება
205 000 € 1933 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60786
  • ფართი 106 m²
  • Rooms 4
იყიდება
173 000 € 2337 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60995
  • ფართი 74 m²
  • Rooms 3
იყიდება
175 000 € 3181 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61716
  • ფართი 55 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა