იყიდება - სასტუმრო 500 m² ოლიმპიურ რივიერაზე

საბერძნეთი მაკედონია პიერიას პრეფექტურა კატერინი
60 000 €
120 €/m²
Property 6417 photo 1
Property 6417 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 7000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 47 km

აღწერა

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
70 000 € 29 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33689
  • ფართი 2400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
50 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34453
  • ფართი 994 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
80 000 € 179 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34740
  • ფართი 445 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
50 000 € 38 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35326
  • ფართი 1300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
80 000 € 11 €/m²
  • ობიექტის კოდი 37687
  • ფართი 6740 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
65 000 € 264 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38337
  • ფართი 246 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
60 000 € 133 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38717
  • ფართი 450 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
60 000 € 78 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38857
  • ფართი 760 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
50 000 € 7 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38999
  • ფართი 6830 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
80 000 € 7 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39000
  • ფართი 11300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4000 m

სიახლეების დაგზავნა