85 000 €
164 €/m²
Property 65451 photo 1
Property 65451 photo 2

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,8
  • დაშორება ზღვიდან: 4500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 85 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 517 კვ.მ. on the Olympic Coast.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 413 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ქალაქზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
90 000 € 10 €/m²
  • ობიექტის კოდი 43246
  • ფართი 8484 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
100 000 € 25 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45055
  • ფართი 3850 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
120 000 € 63 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45525
  • ფართი 1904 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
110 000 € 27 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45563
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
75 000 € 127 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46769
  • ფართი 586 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
75 000 € 126 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47236
  • ფართი 592 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
75 000 € 300 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47503
  • ფართი 250 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
80 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48934
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
70 000 € 164 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49298
  • ფართი 425 m²
  • მანძილი ზღვიდან 35000 m
იყიდება
85 000 € 140 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50684
  • ფართი 607 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m

სიახლეების დაგზავნა