110 000 € 100 000 €
1754 €/m²
Property 64010 photo 1
Property 64010 photo 2
Property 64010 photo 3
Property 64010 photo 4
Property 64010 photo 5
Property 64010 photo 6
Property 64010 photo 7
Property 64010 photo 8
Property 64010 photo 9
Property 64010 photo 10

Details

  • აშენების წელი: 2005
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 100 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 110 km

სერვისი

  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 57 კვ.მ ოლიმპიურ რივიერაზე. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის კონდიციონერი, ტენტი. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. კორპუსი ლიფტის გარეშე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
160 000 € 800 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57039
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 3
იყიდება
140 000 € 1333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57100
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
90 000 € 2045 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58106
  • ფართი 44 m²
  • Rooms 2
იყიდება
107 000 € 1783 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62093
  • ფართი 60 m²
  • Rooms 3
იყიდება
160 000 € 2000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62094
  • ფართი 80 m²
  • Rooms 3
იყიდება
95 000 € 2111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62236
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა