500 000 €
186 €/m²
Property 63642 photo 1
Property 63642 photo 2
Property 63642 photo 3
Property 63642 photo 4
Property 63642 photo 5
Property 63642 photo 6

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 5000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 10 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2688 კვ.მ. in the suburbs of Thessaloniki.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
460 000 € 24 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34037
  • ფართი 18500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6900 m
იყიდება
495 000 € 374 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56988
  • ფართი 1321 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m
იყიდება
450 000 € 303 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57091
  • ფართი 1483 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
450 000 € 68 €/m²
  • ობიექტის კოდი 58014
  • ფართი 6596 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
470 000 € 430 000 € 119 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60103
  • ფართი 3600 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1200 m
იყიდება
420 000 € 68 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62209
  • ფართი 6100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3500 m
იყიდება
460 000 € 220 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62244
  • ფართი 2084 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
420 000 € 76 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62509
  • ფართი 5500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
450 000 € 529 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63475
  • ფართი 850 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
420 000 € 93 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66086
  • ფართი 4500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m

სიახლეების დაგზავნა