420 000 €
93 €/m²
Property 66086 photo 1
Property 66086 photo 2
Property 66086 photo 3
Property 66086 photo 4

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,05
  • დაშორება ზღვიდან: 6000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 10 km

აღწერა

იყიდება ღობე სასტუმრო ფართით 4500 კვ.მ. in the suburbs of Thessaloniki.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: ნაგებობა, გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 225 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
460 000 € 24 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34037
  • ფართი 18500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6900 m
იყიდება
350 000 € 58 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34661
  • ფართი 6000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 9000 m
იყიდება
420 000 € 105 €/m²
  • ობიექტის კოდი 41761
  • ფართი 4000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
500 000 € 52 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42501
  • ფართი 9500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
500 000 € 79 €/m²
  • ობიექტის კოდი 42549
  • ფართი 6300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
400 000 € 54 €/m²
  • ობიექტის კოდი 47487
  • ფართი 7320 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
340 000 € 210 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49633
  • ფართი 1612 m²
  • მანძილი ზღვიდან 12000 m
იყიდება
400 000 € 160 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49960
  • ფართი 2500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
375 000 € 500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 50818
  • ფართი 750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
495 000 € 374 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56988
  • ფართი 1321 m²
  • მანძილი ზღვიდან 300 m

სიახლეების დაგზავნა