იყიდება - სასტუმრო 12991 m² ათონზე (ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი არისტოტელე ურანოპოლი
600 000 € 580 000 €
44 €/m²
Property 63190 photo 1
Property 63190 photo 2

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 106 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 12991 კვ.მ. in Athos, Chalkidiki.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: ჭა, გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 600 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
600 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14907
  • ფართი 12000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
800 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22286
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
750 000 € 93 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22385
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m
იყიდება
500 000 € 46 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24481
  • ფართი 10750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1000 m
იყიდება
550 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31596
  • ფართი 9800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
770 000 € 128 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31597
  • ფართი 6000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
800 000 € 108 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31749
  • ფართი 7400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
500 000 € 33 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31994
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1600 m
იყიდება
500 000 € 170 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31995
  • ფართი 4765 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
500 000 € 38 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32883
  • ფართი 13000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 400 m

სიახლეების დაგზავნა