იყიდება - სასტუმრო 2700 m² ათონზე (ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი არისტოტელე Pirgadikia
550 000 €
203 €/m²
Property 5921 photo 1
Property 5921 photo 2
Property 5921 photo 3
Property 5921 photo 4
Property 5921 photo 5
Property 5921 photo 6
Property 5921 photo 7
Property 5921 photo 8

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 40 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 66 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2700 კვ.მ. in Athos, Chalkidiki.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
540 000 € 76 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38293
  • ფართი 7089 m²
  • მანძილი ზღვიდან 150 m
იყიდება
800 000 € 62 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45819
  • ფართი 12750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 250 m
იყიდება
700 000 € 41 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45821
  • ფართი 17000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
800 000 € 34 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45824
  • ფართი 23000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
500 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 46559
  • ფართი 10000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
700 000 € 875 €/m²
  • ობიექტის კოდი 48716
  • ფართი 800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
გირჩევთ იყიდება
450 000 € 56 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61085
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
540 000 € 108 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61751
  • ფართი 4959 m²
  • მანძილი ზღვიდან 190 m
იყიდება
450 000 € 39 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61927
  • ფართი 11446 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
450 000 € 47 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62713
  • ფართი 9500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 750 m

სიახლეების დაგზავნა