Property 6239 photo 1
Property 6239 photo 2
Property 6239 photo 3
Property 6239 photo 4
Property 6239 photo 5
Property 6239 photo 6
Property 6239 photo 7
Property 6239 photo 8
Property 6239 photo 9
Property 6239 photo 10
Property 6239 photo 11
Property 6239 photo 12
Property 6239 photo 13
Property 6239 photo 14
Property 6239 photo 15
Property 6239 photo 16
Property 6239 photo 17

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2003
  • ოთახების რაოდენობა: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 2000 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 2 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 63 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება 2-სართულიანი კოტეჯი ფართით 200 კვ.მ on the Euboea island . ნახევრად სარდაფი შედგება ერთი სველი წერტილი. ნახევრად სარდაფი შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე, მთაზე.ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The house is situated on the island of Euboea, in the small port town of Karystos.

The total area of the residential territory is 120sq.m, and a basement of 80sq.m. 

The balcony offers a magnificent view.

Karystos is a picturesque town located on the banks of a cozy natural coves, surrounded by majestic mountains.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
275 000 € 3089 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5119
  • ფართი 89 m²
  • Rooms 4
იყიდება
300 000 € 1052 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5169
  • ფართი 285 m²
  • Rooms 7
იყიდება
255 000 € 1275 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6239
  • ფართი 200 m²
  • Rooms 4
იყიდება
260 000 € 1000 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10023
  • ფართი 260 m²
  • მანძილი ზღვიდან 120 m
იყიდება
300 000 € 2970 €/m²
  • ობიექტის კოდი 15960
  • ფართი 101 m²
  • Rooms 3
იყიდება
310 000 € 645 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24735
  • ფართი 480 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
250 000 € 2500 €/m²
  • ობიექტის კოდი 39028
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 4
იყიდება
320 000 € 1684 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40069
  • ფართი 190 m²
  • Rooms 4
იყიდება
310 000 € 1550 €/m²
  • ობიექტის კოდი 51227
  • ფართი 200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
225 000 € 1875 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63634
  • ფართი 120 m²
  • Rooms 4

სიახლეების დაგზავნა