Property 62374 photo 1
Property 62374 photo 2
Property 62374 photo 3
Property 62374 photo 4
Property 62374 photo 5
Property 62374 photo 6
Property 62374 photo 7
Property 62374 photo 8
Property 62374 photo 9
Property 62374 photo 10
Property 62374 photo 11

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • აშენების წელი: 2000
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Energy Class: C
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 280 m

სერვისი

  • ბუხარი
  • სათავსო
  • Access
  • დასასვენებელი სახლი

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 112 კვ.მ Kavala. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ქალაქზე, ტყეზე.ასევე არის ბუხარი, სათავსო.

Just 280 meters from the sea, in a central location, next to a supermarket and other amenities.

The property features a fireplace and installations for central heating and a solar water heater, ensuring comfort and cost-effective heating.

It will be delivered freshly painted to the new owner, ready for immediate occupancy.

An ideal choice for both a permanent residence and a holiday home!

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
250 000 € 3246 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61634
  • ფართი 77 m²
  • მანძილი ზღვიდან 330 m
იყიდება
250 000 € 2232 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62374
  • ფართი 112 m²
  • Rooms 3
იყიდება
220 000 € 3928 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62520
  • ფართი 56 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
230 000 € 2300 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63350
  • ფართი 100 m²
  • Rooms 3
იყიდება
250 000 € 2083 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64291
  • ფართი 120 m²
  • მანძილი ზღვიდან 13000 m

სიახლეების დაგზავნა