Property 62163 photo 1
Property 62163 photo 2
Property 62163 photo 3
Property 62163 photo 4
Property 62163 photo 5
Property 62163 photo 6
Property 62163 photo 7
Property 62163 photo 8
Property 62163 photo 9
Property 62163 photo 10
Property 62163 photo 11
Property 62163 photo 12
Property 62163 photo 13
Property 62163 photo 14
Property 62163 photo 15
Property 62163 photo 16
Property 62163 photo 17
Property 62163 photo 18

Details

  • აშენების წელი: 1996
  • ოთახების რაოდენობა: 7
  • Type of flooring: Marble/parquet
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 6
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 6
  • დაშორება ზღვიდან: 455 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 30 km

აღწერა

იყიდება 3-სართულიანი ვილა ფართით 350 კვ.მ in Attica. ნახევრად სარდაფი შედგება 3 საძინებელი ოთახები, მისაღებით, 2 სამზარეულო, ერთი სამზარეულო ოთახით, 2 სააბაზანო ოთახები. ნახევრად სარდაფი შედგება მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით, ერთი სველი წერტილი. Entresol შედგება 2 საძინებელი ოთახები, 2 სააბაზანო ოთახები. კოტეჯი აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე, ქალაქზე.ასევე არის ბუხარი, კონდიციონერი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. ობიექტზე დამონტაჟებულია სიგნალიზაცია. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო, ავტოფარეხი. ტერიტორიაზე განთვსებულია აუზი.

Luxury Three-Storey Villa 350 m² in Agios Nikolaos, Anavyssos

In the picturesque settlement of Agios Nikolaos, Anavyssos, this luxurious three-storey villa of 350 m², built in 1996, is offered for sale on a 1,115 m² plot. The villa is only 455 meters from the sea and 30 km from the airport, providing easy access to key points of interest.

• Two showers/WC

The villa offers stunning views of the sea, town, and mountains. Additionally, it features a fireplace, air conditioning, diesel heating, a barbecue area, and a security system. The exterior includes a 48 m² private swimming pool, landscaped garden, garage for two cars, and additional parking for two vehicles. The property is available furnished for an additional fee.

This exceptional villa combines luxury, comfort, and an excellent location, offering a unique lifestyle in Anavyssos.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 300 000 € 3714 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14434
  • ფართი 350 m²
  • Rooms 15
იყიდება
1 800 000 € 2250 €/m²
  • ობიექტის კოდი 14468
  • ფართი 800 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 700 000 € 3541 €/m²
  • ობიექტის კოდი 18833
  • ფართი 480 m²
  • Rooms 6
იყიდება
2 000 000 € 2450 €/m²
  • ობიექტის კოდი 19042
  • ფართი 816 m²
  • Rooms 11
იყიდება
1 250 000 € 3472 €/m²
  • ობიექტის კოდი 23301
  • ფართი 360 m²
  • Rooms 7
იყიდება
1 320 000 € 6285 €/m²
  • ობიექტის კოდი 30238
  • ფართი 210 m²
  • Rooms 5
იყიდება
1 300 000 € 2888 €/m²
  • ობიექტის კოდი 35090
  • ფართი 450 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა