Property 61730 photo 1
Property 61730 photo 2
Property 61730 photo 3
Property 61730 photo 4
Property 61730 photo 5
Property 61730 photo 6
Property 61730 photo 7
Property 61730 photo 8
Property 61730 photo 9

Details

  • სართულების რაოდენობა: 3
  • აშენების წელი: 1969
  • რემონტის წელი: 2015
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • Energy Class: D
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 650 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 12 km

სერვისი

  • სათავსო
  • Access
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 65 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღებით, სამზარეულო, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის კონდიციონერი, გათბობა, სათავსო.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
166 000 € 3074 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64276
  • ფართი 54 m²
  • Rooms 2
იყიდება
144 000 € 2322 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64420
  • ფართი 62 m²
  • Rooms 2
იყიდება
139 000 € 1805 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64425
  • ფართი 77 m²
  • Rooms 3
იყიდება
185 000 € 2202 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64447
  • ფართი 84 m²
  • Rooms 3
იყიდება
167 000 € 3211 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64468
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 2
იყიდება
170 000 € 2881 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64470
  • ფართი 59 m²
  • Rooms 2
იყიდება
170 000 € 3148 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64472
  • ფართი 54 m²
  • Rooms 2
იყიდება
143 000 € 4766 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64534
  • ფართი 30 m²
  • Rooms 2
იყიდება
129 000 € 3685 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64554
  • ფართი 35 m²
  • Rooms 2
იყიდება
138 000 € 3631 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64629
  • ფართი 38 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა