Property 64276 photo 1
Property 64276 photo 2
Property 64276 photo 3

Details

  • სართულების რაოდენობა: 8
  • აშენების წელი: 2027
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • Access
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 54 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის ლიფტი, გათბობა. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
175 000 € 3365 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65290
  • ფართი 52 m²
  • Rooms 2
იყიდება
205 000 € 3534 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65291
  • ფართი 58 m²
  • Rooms 2
იყიდება
215 000 € 3706 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65295
  • ფართი 58 m²
  • Rooms 2
იყიდება
225 000 € 3688 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65296
  • ფართი 61 m²
  • Rooms 2
გირჩევთ იყიდება
190 000 € 2714 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65433
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3
იყიდება
225 000 € 3688 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65759
  • ფართი 61 m²
  • Rooms 2
იყიდება
227 000 € 3847 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65760
  • ფართი 59 m²
  • Rooms 2
იყიდება
228 000 € 2171 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65827
  • ფართი 105 m²
  • Rooms 4
იყიდება
217 000 € 2047 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65855
  • ფართი 106 m²
  • Rooms 3
იყიდება
185 000 € 2642 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65935
  • ფართი 70 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა