კომპანიის შესახებ
Офисы и сотрудники
ჩვენი ოფისები
კომპანიის ცხოვრება
+30 2310 591 431
სხვა მომსახურება
იყიდება - სასტუმრო 28000 m² კორფუზე
საბერძნეთი
იონის კუნძულები
კორფუს პრეფექტურა
კორფუ
1 100 000 €
39 €/m²
ობიექტის კოდი
6112
იყიდება, ქირავდება
იყიდება
ტიპი
სასტუმრო
მიწის ნაკვეთის ფართი
28000 m²
რეგიონი
კ.კორფუ
ადგილი
იონის კუნძულები (საბერძნეთი) | კორფუ (კორფუს პრეფექტურა)
Details
აშენების წელი:
1933
სხვა კეთილმოწყობილობა:
УЧАСТОК ИМЕЕТ 4 СИМВОЛИЯ
დაშორება ზღვიდან:
950 m
მანძილი უახლოეს ქალაქამდე:
0,8 km
მანძილი აეროპორტამდე:
6 km
სერვისი
ბუხარი
აღწერა
ადგილმდებარეობა
მსგავსი ობიექტები
იყიდება
900 000 €
391 €/m²
სასტუმრო
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
9631
ფართი
2300 m²
მანძილი ზღვიდან
200 m
იყიდება
1 350 000 €
56 €/m²
სასტუმრო
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
9739
ფართი
24000 m²
მანძილი ზღვიდან
4000 m
იყიდება
950 000 €
14 €/m²
სასტუმრო
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
13908
ფართი
65000 m²
მანძილი ზღვიდან
3500 m
იყიდება
1 000 000 €
240 €/m²
სასტუმრო
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
21075
ფართი
4160 m²
მანძილი ზღვიდან
50 m
იყიდება
950 000 €
213 €/m²
სასტუმრო
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
21088
ფართი
4451 m²
მანძილი ზღვიდან
1 m
იყიდება
1 200 000 €
240 €/m²
სასტუმრო
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
22880
ფართი
5000 m²
მანძილი ზღვიდან
3000 m
იყიდება
1 100 000 €
52 €/m²
სასტუმრო
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
24589
ფართი
21000 m²
მანძილი ზღვიდან
1 m
იყიდება
1 500 000 €
42 €/m²
სასტუმრო
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
30606
ფართი
35000 m²
მანძილი ზღვიდან
5500 m
იყიდება
1 180 000 €
128 €/m²
სასტუმრო
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
33244
ფართი
9150 m²
მანძილი ზღვიდან
1 m
იყიდება
1 600 000 €
75 €/m²
სასტუმრო
კ.კორფუ
ობიექტის კოდი
33337
ფართი
21083 m²
მანძილი ზღვიდან
180 m
Argiro Adelfopoulou
+30 26611 00500
sales@grekodom.com
დამატებითი ინფორმაციის მოთხოვნა უძრავი ობიექტის შესახებ.
უძრავი ობიექტის დათვალიერების დაჯავშნა.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the