480 000 €
1067 €/m²
Property 61032 photo 1
Property 61032 photo 2
Property 61032 photo 3
Property 61032 photo 4
Property 61032 photo 5
Property 61032 photo 6
Property 61032 photo 7
Property 61032 photo 8
Property 61032 photo 9
Property 61032 photo 10
Property 61032 photo 11
Property 61032 photo 12
Property 61032 photo 13
Property 61032 photo 14
Property 61032 photo 15

Details

  • აშენების წელი: 1998
  • ოთახების რაოდენობა: 10
  • დაშორება ზღვიდან: 450 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 202 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ბუხარი
  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება 0-სართულიანი კოტეჯი ფართით 450 კვ.მ in Peloponnese. კუნძული აქვს ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი მთაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, კონდიციონერი, ტენტი, გაზონი, ბარბექიუს ზონა, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი, ეზო.

The building is located in the area of ​​Nikolaika

Three-storey apartment complex in the area of ​​Nikolaika Aigiou, consists of 10 separate apartments with a total area of ​​450 sq.m

The ground floor consists of 4 apartments of 35 sq.m

1st floor consists of 2 apartments of 40sq.m and one of 60sq.m

2nd floor consists of 2 apartments of 100sq.m and 40sq.m

It also has 1 Bungalow of 20 sq.m

It has 3 warehouses

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

სიახლეების დაგზავნა