Property 6082 photo 1
Property 6082 photo 2
Property 6082 photo 3
Property 6082 photo 4
Property 6082 photo 5
Property 6082 photo 6
Property 6082 photo 7
Property 6082 photo 8
Property 6082 photo 9
Property 6082 photo 10
Property 6082 photo 11
Property 6082 photo 12
Property 6082 photo 13
Property 6082 photo 14
Property 6082 photo 15
Property 6082 photo 16
Property 6082 photo 17
Property 6082 photo 18
Property 6082 photo 19
Property 6082 photo 20
Property 6082 photo 21
Property 6082 photo 22
Property 6082 photo 23
Property 6082 photo 24

Details

  • აშენების წელი: 2004
  • ოთახების რაოდენობა: 6
  • სხვა კეთილმოწყობილობა: кладовое помещение, отопление, бронированная входная дверь, сетки от комаров, кухонная мебель,шкафы, кухонная мебель
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • დაშორება ზღვიდან: 1000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 21 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • ბუხარი
  • სათავსო

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 127 კვ.მ ათენში. ბინა მდებარეობს მეექვსე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 4 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, მისაღებით, ერთი სამზარეულო ოთახით, ერთი. ბინა აქვს ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ბუხარი, ტენტი, ბარბექიუს ზონა, ლიფტი, გათბობა, სათავსო. უძრავი ქონება იყიდება ავეჯთან ერთად. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

The apartment is located in one of the south area of Athens in Moshato with good transport connection. It has big rooms with big windows and spacious balcony with wonderful view to the sea and to the cityscape.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
320 000 € 3200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10967
  • ფართი 100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 7000 m
იყიდება
310 000 € 2818 €/m²
  • ობიექტის კოდი 49860
  • ფართი 110 m²
  • Rooms 4
იყიდება
310 000 € 3734 €/m²
  • ობიექტის კოდი 56970
  • ფართი 83 m²
  • Rooms 3
იყიდება
310 000 € 270 000 € 4029 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59707
  • ფართი 67 m²
  • Rooms 3
იყიდება
310 000 € 4492 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59830
  • ფართი 69 m²
  • Rooms 3
იყიდება
310 000 € 2561 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62253
  • ფართი 121 m²
  • Rooms 4
იყიდება
307 600 € 6990 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63014
  • ფართი 44 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10000 m
იყიდება
310 000 € 3069 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63567
  • ფართი 101 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
305 000 € 6489 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64722
  • ფართი 47 m²
  • Rooms 2
იყიდება
305 000 € 3315 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65813
  • ფართი 92 m²
  • Rooms 5

სიახლეების დაგზავნა