იყიდება - სასტუმრო 4050 m² სიტონიაზე ( ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი სითონია Toroni - ცენტრი
280 000 €
69 €/m²
Property 60687 photo 1
Property 60687 photo 2
Property 60687 photo 3
Property 60687 photo 4
Property 60687 photo 5
Property 60687 photo 6
Property 60687 photo 7
Property 60687 photo 8
Property 60687 photo 9
Property 60687 photo 10
Property 60687 photo 11
Property 60687 photo 12

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 96 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 4050 კვ.მ. in Sithonia, Chalkidiki.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. და არსებობს მშენებლობის ნებართვა. აშენების პერსპექტივით 250 კვ.მ. ობიექტს აქვს არაჩვეულებრივი პანორამული ხედი ზღვაზე, მთაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

სიახლეების დაგზავნა