იყიდება - სასტუმრო 330 m² სიტონიაზე ( ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი სითონია პარადეისოსი
260 000 €
787 €/m²
Property 56599 photo 1
Property 56599 photo 2
Property 56599 photo 3

Details

  • სამშენებლო კოეფიციენტი: 0,8
  • დაშორება ზღვიდან: 300 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 100 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 330 კვ.მ. in Sithonia, Chalkidiki.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა. აშენების პერსპექტივით 264 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

სიახლეების დაგზავნა