Property 60567 photo 1
Property 60567 photo 2
Property 60567 photo 3
Property 60567 photo 4
Property 60567 photo 5
Property 60567 photo 6
Property 60567 photo 7
Property 60567 photo 8
Property 60567 photo 9
Property 60567 photo 10
Property 60567 photo 11
Property 60567 photo 12
Property 60567 photo 13
Property 60567 photo 14
Property 60567 photo 15

Details

  • სართულების რაოდენობა: 2
  • სართული: პირველი სართული
  • აშენების წელი: 1983
  • რემონტის წელი: 2024
  • ოთახების რაოდენობა: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 3000 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 17 km

სერვისი

  • სათავსო
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 85 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს მესამე სართულზე სართულზე და შედგება სართული შედგება 2 საძინებელი ოთახები, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სამზარეულო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის მზის პანელები წყლის გასაცხელებლად, ტენტი, გათბობა, სათავსო. კორპუსი ლიფტის გარეშე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
195 000 € 4333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63919
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
195 000 € 4333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63920
  • ფართი 45 m²
  • Rooms 2
იყიდება
175 000 € 4729 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63921
  • ფართი 37 m²
  • Rooms 1
იყიდება
188 000 € 4585 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63922
  • ფართი 41 m²
  • Rooms 2
იყიდება
188 000 € 4476 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63924
  • ფართი 42 m²
  • Rooms 2
იყიდება
130 000 € 125 000 € 8333 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64019
  • ფართი 15 m²
  • Rooms 1
იყიდება
175 000 € 168 000 € 3428 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64040
  • ფართი 49 m²
  • Rooms 3
იყიდება
180 000 € 2400 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64237
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3
იყიდება
200 000 € 3174 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64262
  • ფართი 63 m²
  • Rooms 2
იყიდება
185 000 € 3135 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64263
  • ფართი 59 m²
  • Rooms 2

სიახლეების დაგზავნა