Property 64263 photo 1
Property 64263 photo 2
Property 64263 photo 3

Details

  • სართულების რაოდენობა: 8
  • აშენების წელი: 2027
  • ოთახების რაოდენობა: 2
  • მდგომარეობა: Under construction
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • დაშორება ზღვიდან: 800 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 20 km

სერვისი

  • ავტოფარეხი
  • ლიფტი
  • Access
  • ორმაგი შემინვა

აღწერა

იყიდება ბინა ფართით 59 კვ.მ სალონიკში. ბინა მდებარეობს მეორე სართულზე სართულზე და შედგება Entresol შედგება ერთი საძინებელი ოთახით, მისაღები სამზარეულოთი, ერთი სააბაზანო ოთახით. ბინა აქვს ასევე არის ლიფტი, გათბობა. შენობაში არის ლიფტი. ობიექტს მიეკუთვნება : საპარკინგე ადგილი.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
170 000 € 1666 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34726
  • ფართი 102 m²
  • Rooms 3
იყიდება
170 000 € 1954 €/m²
  • ობიექტის კოდი 57647
  • ფართი 87 m²
  • Rooms 3
იყიდება
165 000 € 2661 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59675
  • ფართი 62 m²
  • Rooms 2
იყიდება
160 000 € 1882 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60567
  • ფართი 85 m²
  • Rooms 3
იყიდება
173 000 € 2337 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60995
  • ფართი 74 m²
  • Rooms 3
იყიდება
165 000 € 154 000 € 3019 €/m²
  • ობიექტის კოდი 61925
  • ფართი 51 m²
  • Rooms 3
იყიდება
173 000 € 4552 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62011
  • ფართი 38 m²
  • Rooms 2
იყიდება
160 000 € 2133 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62347
  • ფართი 75 m²
  • Rooms 3
იყიდება
158 000 € 6076 €/m²
  • ობიექტის კოდი 65924
  • ფართი 26 m²
  • Rooms 1
გირჩევთ იყიდება
158 000 € 3160 €/m²
  • ობიექტის კოდი 66058
  • ფართი 50 m²
  • Rooms 3

სიახლეების დაგზავნა