Property 5989 photo 1
Property 5989 photo 2
Property 5989 photo 3
Property 5989 photo 4

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 290 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 2 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 570 კვ.მ. on the island of Corfu. ტერიტორიაზე: ნაგებობა. აშენების პერსპექტივით 550 კვ.მ.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 000 000 € 240 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21075
  • ფართი 4160 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
950 000 € 213 €/m²
  • ობიექტის კოდი 21088
  • ფართი 4451 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m
იყიდება
1 200 000 € 240 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22880
  • ფართი 5000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
1 100 000 € 52 €/m²
  • ობიექტის კოდი 24589
  • ფართი 21000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m
იყიდება
1 180 000 € 128 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33244
  • ფართი 9150 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m
იყიდება
1 100 000 € 39 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33701
  • ფართი 27750 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
950 000 € 220 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34020
  • ფართი 4300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15 m
იყიდება
810 000 € 36 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34056
  • ფართი 22000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2500 m
იყიდება
1 200 000 € 950 000 € 79 €/m²
  • ობიექტის კოდი 34157
  • ფართი 12000 m²
  • Rooms 3
იყიდება
900 000 € 12 €/m²
  • ობიექტის კოდი 40794
  • ფართი 72000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5500 m

სიახლეების დაგზავნა