იყიდება - სასტუმრო 10300 m² ათონზე (ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი არისტოტელე Pirgadikia
1 150 000 €
111 €/m²
Property 5984 photo 1
Property 5984 photo 2
Property 5984 photo 3
Property 5984 photo 4
Property 5984 photo 5
Property 5984 photo 6
Property 5984 photo 7
Property 5984 photo 8

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 5 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 66 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 10300 კვ.მ. in Athos, Chalkidiki.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
1 600 000 € 185 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5703
  • ფართი 8620 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
1 100 000 € 385 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5922
  • ფართი 2850 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
1 150 000 € 111 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5984
  • ფართი 10300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
1 500 000 € 113 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6307
  • ფართი 13180 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
1 600 000 € 95 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25032
  • ფართი 16800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
1 600 000 € 39 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25702
  • ფართი 40687 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15 m
იყიდება
1 200 000 € 142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31598
  • ფართი 8427 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15 m
იყიდება
1 200 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 33384
  • ფართი 53000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
1 400 000 € 28 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45826
  • ფართი 50000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
გირჩევთ იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 60814
  • ფართი 6030 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m

სიახლეების დაგზავნა