იყიდება - სასტუმრო 10550 m² ათონზე (ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი არისტოტელე Ierissos
1 500 000 €
142 €/m²
Property 5452 photo 1
Property 5452 photo 2
Property 5452 photo 3
Property 5452 photo 4
Property 5452 photo 5

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 10 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 1 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 76 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 10550 კვ.მ. in Athos, Chalkidiki.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 000 000 € 51 €/m²
  • ობიექტის კოდი 1922
  • ფართი 38500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
1 500 000 € 142 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5452
  • ფართი 10550 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
1 600 000 € 185 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5703
  • ფართი 8620 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
1 500 000 € 113 €/m²
  • ობიექტის კოდი 6307
  • ფართი 13180 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
2 100 000 € 200 €/m²
  • ობიექტის კოდი 11458
  • ფართი 10500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 80 m
იყიდება
1 600 000 € 95 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25032
  • ფართი 16800 m²
  • მანძილი ზღვიდან 350 m
იყიდება
1 600 000 € 39 €/m²
  • ობიექტის კოდი 25702
  • ფართი 40687 m²
  • მანძილი ზღვიდან 15 m
იყიდება
1 400 000 € 28 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45826
  • ფართი 50000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
იყიდება
2 200 000 € 22 €/m²
  • ობიექტის კოდი 45827
  • ფართი 100000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 8000 m
გირჩევთ იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 60814
  • ფართი 6030 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m

სიახლეების დაგზავნა