გაყიდული

იყიდება - სასტუმრო 1500 m² სიტონიაზე ( ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი სითონია ვურვურუ
მოთხოვნით
Property 59534 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 250 m

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 1500 კვ.მ. in Sithonia, Chalkidiki.ეს არის ქალაქის გეგმის ნაწილი. აშენების პერსპექტივით 150 კვ.მ. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი ზღვაზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
2 300 000 € 121 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59993
  • ფართი 19000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 50 m
იყიდება
140 000 € 155 €/m²
  • ობიექტის კოდი 59995
  • ფართი 900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2000 m
იყიდება
230 000 € 38 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60006
  • ფართი 5915 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1500 m
იყიდება
180 000 € 24 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60043
  • ფართი 7500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
80 000 € 37 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60071
  • ფართი 2158 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2200 m
იყიდება
2 000 000 € 2222 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60079
  • ფართი 900 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
გირჩევთ იყიდება
90 000 € 434 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60183
  • ფართი 207 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
400 000 € 114 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60198
  • ფართი 3500 m²
  • მანძილი ზღვიდან 130 m
იყიდება
160 000 € 35 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60199
  • ფართი 4553 m²
  • მანძილი ზღვიდან 610 m
იყიდება
20 000 € 19 €/m²
  • ობიექტის კოდი 60205
  • ფართი 1021 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1300 m

სიახლეების დაგზავნა