იყიდება - სასტუმრო 2000 m² სიტონიაზე ( ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი სითონია სიქია
35 000 €
17 €/m²
Property 64713 photo 1

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 4500 m
  • მანძილი აეროპორტამდე: 141 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 2000 კვ.მ. in Sithonia, Chalkidiki.მიწის ნაკვეთი არ არის გამიზნული საცხოვრებელი ფართის მშენებლობისთვის.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ობიექტს აქვს ლამაზი ხედი მთაზე, ტყეზე.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
მოთხოვნით
  • ობიექტის კოდი 10516
  • ფართი 101 m²
  • მანძილი ზღვიდან 500 m
იყიდება
50 000 € 68 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10517
  • ფართი 726 m²
  • მანძილი ზღვიდან 700 m
იყიდება
50 000 € 104 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10921
  • ფართი 480 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5000 m
იყიდება
46 000 € 20 €/m²
  • ობიექტის კოდი 10924
  • ფართი 2200 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
45 000 € 306 €/m²
  • ობიექტის კოდი 32227
  • ფართი 147 m²
  • მანძილი ზღვიდან 6000 m
იყიდება
50 000 € 45 €/m²
  • ობიექტის კოდი 38777
  • ფართი 1100 m²
  • მანძილი ზღვიდან 100 m
იყიდება
35 000 € 19 €/m²
  • ობიექტის კოდი 62359
  • ფართი 1830 m²
  • მანძილი ზღვიდან 3000 m
იყიდება
38 000 € 213 €/m²
  • ობიექტის კოდი 63459
  • ფართი 178 m²
  • მანძილი ზღვიდან 2700 m
იყიდება
35 000 € 50 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64648
  • ფართი 700 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20000 m
იყიდება
35 000 € 17 €/m²
  • ობიექტის კოდი 64713
  • ფართი 2000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 4500 m

სიახლეების დაგზავნა