იყიდება - სასტუმრო 11300 m² ათონზე (ქალკიდიკი)

საბერძნეთი მაკედონია ცარციდიკი არისტოტელე Ierissos
765 000 €
67 €/m²
Property 4600 photo 1
Property 4600 photo 2
Property 4600 photo 3
Property 4600 photo 4
Property 4600 photo 5
Property 4600 photo 6

Details

  • დაშორება ზღვიდან: 200 m
  • მანძილი უახლოეს ქალაქამდე: 3,5 km
  • მანძილი აეროპორტამდე: 76 km

აღწერა

იყიდება სასტუმრო ფართით 11300 კვ.მ. in Athos, Chalkidiki.ის ქალაქის გეგმის მიღმაა. ტერიტორიაზე: გაყვანილია წყალი, გაყვანილია ელექტროობა.

ადგილმდებარეობა

მსგავსი ობიექტები

იყიდება
640 000 € 32 €/m²
  • ობიექტის კოდი 2525
  • ფართი 20000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 20 m
იყიდება
750 000 €
  • ობიექტის კოდი 2801
  • ფართი 0 m²
  • მანძილი ზღვიდან 800 m
იყიდება
765 000 € 67 €/m²
  • ობიექტის კოდი 4600
  • ფართი 11300 m²
  • მანძილი ზღვიდან 200 m
იყიდება
1 100 000 € 385 €/m²
  • ობიექტის კოდი 5922
  • ფართი 2850 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
860 000 € 188 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8865
  • ფართი 4560 m²
  • მანძილი ზღვიდან 5 m
იყიდება
650 000 € 108 €/m²
  • ობიექტის კოდი 8885
  • ფართი 6000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 30 m
იყიდება
800 000 € 53 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22286
  • ფართი 15000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
750 000 € 93 €/m²
  • ობიექტის კოდი 22385
  • ფართი 8000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 1 m
იყიდება
770 000 € 128 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31597
  • ფართი 6000 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m
იყიდება
800 000 € 108 €/m²
  • ობიექტის კოდი 31749
  • ფართი 7400 m²
  • მანძილი ზღვიდან 10 m

სიახლეების დაგზავნა